Naujienos

2016-11-15

Prasidėjo tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Lapkričio 14 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Aptarnavimo skyriuje vyko skaitymai suaugusiems, skirti Šiaurės šalių bibliotekų savaitei. Susirinkusieji garsiai skaitė ištraukas iš suomių rašytojos Emi Iterantos (Emmi Itaranta) romano „Vandens skonis“.

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-11-15

Edukacinis užsiėmimas – kūrybinės dirbtuvės ,,Akmens užkalbėjimas“ Užuguosčio bibliotekoje

Lapkričio 12 d. Užuguosčio bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas – kūrybinės dirbtuvės ,,Akmens užkalbėjimas“. 

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-11-14

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės atidarymo šventė

Visose Šiaurės ir Baltijos regiono šalyse jau 20-tą kartą vyksta Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Tai iniciatyva, kuria siekiama visuomenę plačiau supažindinti su Šiaurės šalių literatūra bei skatinti balsu skaityti tekstus įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems. Šių metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema – Ateitis.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės metu sutartu laiku tūkstančiuose Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekų, mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, kultūros ir švietimo įstaigų vykta Šiaurės šalių literatūros skaitymai.

Tokie skaitymai Šiandien – lapkričio 14 d. – vyko ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, kur Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikai ir jų auklėtojos klausėsi garsiai skaitomo teksto iš rašytojos Stian Hole knygos „Garmano vasara“. Su bibliotekininkėmis ir auklėtojomis aptarę girdėtą tekstą, vaikai savo įspūdžius išreiškė piešiniuose.

 

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-11-11

Edukacija „Rudens turtų mandala“ Jiezno bibliotekoje

Lapkričio 11 d. Jiezno bibliotekoje vaikams buvo surengta edukacija „Rudens turtų mandala“.

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-11-02

Susitikimas su kraštiete Aldona Ruseckaite

Lapkričio 10 d. Šilavoto bibliotekoje vyko kraštietės poetės, rašytojos Aldonos Ruseckaitės kūrybos popietė „Laikas iš visur parveda į tėviškę“.

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-11-03

POPIETĖ SKAROTA – DŪŠIA BAGOTA

Siuvimas – tai terapija, kuri išlaisvina mintis, atskleidžia kūrybiškumą, todėl spalio 29 dieną būrelis Užuguosčio krašto moterų susirinko į siuvimo popietę Užuguosčio bibliotekoje. Smagu buvo ne tik pabūti bendraminčių būryje, užmiršti kasdienius rūpesčius, bet ir pasisiūti mielą papuošalą sau ar draugei – juk ne už kalnų Kalėdos! 

Edukacinę popietę vedė ir priemonėmis aprūpino Jolita Mažeikienė.

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-10-13

Baigiamasis renginys – ŠVENTĖ BENDRUOMENEI

Spalio 20 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Inovatyvi komunikacija – naujos galimybės vartotojams“ baigiamasis renginys – ŠVENTĖ BENDRUOMENEI. Projekto sėkmės istorijas pristatė įgyvendinto projekto darbo grupės narė Dalia Bredelienė. Pasveikinti visus projekto dalyvius bei pasidžiaugti nuveiktais darbais atvyko Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė padėkojo projekto partneriams, rėmėjams, projekto darbo grupei, žiniasklaidos atstovams, tiesioginių transliacijų renginių žiūrovams. Šventės dalyviams koncertavo Prienų meno mokyklos mokiniai.

 

 

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-10-19

Lituanistų viešnagė poeto Justino Marcinkevičiaus memorialiniame kambaryje

Spalio 19 d. mokytojų lituanistų grupė iš Kauno lankėsi poeto Justino Marcinkevičiaus memorialiniame kambaryje Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje. Mokytojams  bibliotekos metodininkė Dalia Bredelienė pristatė bibliotekos parengtą kilnojamąją parodą „Justinas Marcinkevičius. Nuo ištakų iki šiandienos“, supažindino su memorialiniame kambaryje esančia poeto Justino Marcinkevičiaus asmenine biblioteka. Svečiams buvo parodytas Prienuose sukurtas dokumentinis filmas apie Justiną Marcinkevičių TĖVIŠKĖJE PRASIDEDA ŽMOGUS.   

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-09-22

Literatūros popietė „Žvilgsnis į tikėjimo esmę“

Rugsėjo 22 dieną Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko literatūros popietė „Žvilgsnis į tikėjimo esmę“.

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


2016-09-21

Susitikimas su dailininke Vilija Čiapaite Jiezno bibliotekoje

Rugsėjo 21 d. Jiezno bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas su Prienų krašto dailininke Vilija Čiapaite. Užsiėmime dalyvavo Jiezno žmonių su negalia sąjungos nariai. 

 

Plačiau »     Atsiliepimai »


«««  1  2  3  4  5  6  »»»

Kauno g. 2B
LT-59147 Prienai
Įm. kodas 1882 10711
Tel./faks. (8 319) 60 380
El. p. biblioteka@prienai.rvb.lt

AR DALYVAUJATE SKAITYMUOSE „VASARA SU KNYGA?

Rėmėjai