2016-11-14

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės atidarymo šventė

Visose Šiaurės ir Baltijos regiono šalyse jau 20-tą kartą vyksta Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Tai iniciatyva, kuria siekiama visuomenę plačiau supažindinti su Šiaurės šalių literatūra bei skatinti balsu skaityti tekstus įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems. Šių metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema – Ateitis.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės metu sutartu laiku tūkstančiuose Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekų, mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, kultūros ir švietimo įstaigų vykta Šiaurės šalių literatūros skaitymai.

Tokie skaitymai Šiandien – lapkričio 14 d. – vyko ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, kur Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikai ir jų auklėtojos klausėsi garsiai skaitomo teksto iš rašytojos Stian Hole knygos „Garmano vasara“. Su bibliotekininkėmis ir auklėtojomis aptarę girdėtą tekstą, vaikai savo įspūdžius išreiškė piešiniuose.

AR DALYVAUJATE SKAITYMUOSE „VASARA SU KNYGA?

Rėmėjai