2016-10-13

Baigiamasis renginys – ŠVENTĖ BENDRUOMENEI

Spalio 20 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Inovatyvi komunikacija – naujos galimybės vartotojams“ baigiamasis renginys – ŠVENTĖ BENDRUOMENEI. Projekto sėkmės istorijas pristatė įgyvendinto projekto darbo grupės narė Dalia Bredelienė. Pasveikinti visus projekto dalyvius bei pasidžiaugti nuveiktais darbais atvyko Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė padėkojo projekto partneriams, rėmėjams, projekto darbo grupei, žiniasklaidos atstovams, tiesioginių transliacijų renginių žiūrovams. Šventės dalyviams koncertavo Prienų meno mokyklos mokiniai.

AR DALYVAUJATE SKAITYMUOSE „VASARA SU KNYGA?

Rėmėjai