2013-10-08

Susitikimas su literatūrologe prof. Viktorija Daujotyte

Spalio 8 d. Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su prof. Viktorija Daujotyte, literatūrologe dr. Brigita Speičyte ir aktore Edita Zizaite. Susitikimą organizavo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka. Renginio rėmėjas Lietuvos Respublikos kultūros rėmimo fondas. RENGINYS IŠ CIKLO „VEIDAI IR VARDAI“.

Daina

2013-10-15 11:53
Labai malonu, kad tokių malonių akimirkų nemokamai galime „gauti" viešojoje bibliotekoje.

Marytė (maryzaro@gmail.com)

2013-10-10 14:04
Labai patiko viskas, pradedant profesionaliu vedimu, baigiant visuma. Labai malonu, kad profesorei V. Daujotytei Prienai (ne be pagrindo) tapo "prie širdies". O juk ji anksčiau garsėjo tuo, kad niekur be reikalo bet kur nevažinėdavo.

Vitalijus B. (zuikiozuika@one.lt)

2013-10-09 14:54
Šaunus renginys! Graži Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorės, vedusios renginį pradžia ir viešnių pristatymai, malonios akimirkos kartu su gerb. prof. V. Daujotyte prisimenant kraštietį Justiną Marcinkevičių ir Marcelijų Martinaitį. Smagu buvo klausytis E. Zizaitės skaitomų tekstų iš Viktorijos Daujotytės knygų žemaitiškai ir be abejo malonu buvo klausyti dr. Brigitos Speičytės, padėjusios „nardyti“ Viktorijos Daujotytės kūrinių ir juose esančių minčių platybėse :)