2012-06-04

Anglų kalba senjorams

Gegužės 8-11 dienomis Lesteryje, Jungtinėje Karalystėje, įvyko baigiamasis Grundtvig mokymosi partnerysčių projekto „Anglų kalba senjorams: smagu-patrauklu-įdomu“ dalyvių susitikimas. Jame dalyvavo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka (Prienai, Lietuva), „Gyvenimo pilnatvės akademija“ (Krokuva, Lenkija), draugija „Mano mažam miestui Aknystei“ (Aknystė, Latvija), Suaugusiųjų kalbų ir IKT mokymo centras (Szegedas, Vengrija) ir Suaugusiųjų tęstinio mokymo institutas NIACE (Lesteris, Jungtinė Karalystė). Viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė, suaugusiųjų mokytoja Jolanta Ručienė bei anglų kalbos užsiėmimų lankytojos Violeta Purvinienė ir Loreta Smolskienė išvykos metu aktyviai mokėsi, bendraudamos tarpusavyje ir su kitų šalių atstovais, naudodamosios informacinėmis technologijomis bei mokytojų sukurta medžiaga, atliko daug įvairių mokymosi užduočių.