2014-10-02

Prienų bibliotekos komanda „Dzindzakė“ startavo protų mūšis „Bibliomūšio“ I etape

Spalio 2 dieną ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje startavo protų mūšio „Bibliomūšio“ I etapas, kuriame dalyvavo VB komanda „Dzindzakė" (kapitonė metodininkė Dalia Bredelienė). Nariai – Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, Kultūros sporto ir jaunimo skyrių, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro, Veiverių T. Žilinsko gimnazijos bei bibliotekos darbuotojai. Šis žaidimas išskirtinai vyksta tik bibliotekose mėgstantiems iššūkius ir kovą.

Jolanta (jo15enator@gmail.com)

2014-10-03 11:38
Buvo smagu. Jei ir nepateks mūsų komanda į kitą etapą, vis tiek verta buvo dalyvauti ir pasitikrinti savo žinias tiek komandos nariams, tiek palaikymo komandai :)