2014-03-26

Parodos atidarymas

Kovo 26 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko Rimtauto Kašponio parodos „Profesorius, mokslų daktaras Karolis Rimtautas Kašponis“ atidarymas. Dalyvavo profesorius Karolis Rimtautas Kašponis, Kauno apskrities viešosios bibliotekos Muzikos leidinių skyriaus vedėja Jūratė Stipinaitė ir vyresnioji bibliotekininkė Janina Černevičienė, Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Prienų globos namų direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis direktoriaus pareigas Gintas Pačėsas. Koncertavo Prienų meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Renginį organizavo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, Prienų globos namai.

Parodą galima aplankyti iki balandžio 25 dienos Justino Marcinkevičiaus memorialiniame kambaryje.